Kompleks Oliwska


Umiejscowienie Kompleksu Oliwska mieści się w granicach Portu Gdańsk bezpośrednio przy Nabrzeżu Oliwskim naprzeciw Pomnika Westerplatte i zapewnia bardzo dobry dojazd tunelem „Pod Martwą Wisłą” oraz dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej (kilka linii autobusowych i tramwajowych).

Kompleks Oliwska ma do wynajmu powierzchnie biurowe klasy B, hale magazynowe w kontrolowanych temperaturach od 0 st C do +15 st.C, chłodnie do -25 st.C, magazyny w regałach wysokiego składowania z rampami zlokalizowane przy ulicy Oliwskiej 21/23 w Gdańsku Nowym Porcie.

Ponadto na zewnątrz biurowiec ma przeznaczone 50 miejsc postojowych, aby każdy znalazł miejsce na zaparkowanie samochodu. W bliskim otoczeniu biurowca znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej; Poczta ,Urząd Skarbowy, Przychodnia Zdrowia, Urząd Celny, Banki. Bliskość Stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk ułatwia dostęp do urzędów, hoteli, restauracji i licznych punktów usługowych.

Atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów portowych. Bardzo dobre połączenie z głównym szlakiem komunikacyjnym z Portem Gdańskim, poprzez nowoczesny most wantowy na Wiśle, trasę Sucharskiego oraz prom "Wisłoujście".Lokalizacja

Kontakt

Inter Royal S.A.
ul. Oliwska 21/23
80-563 Gdańsk


tel. +48 602 482 602

tel. +48 606 277 177

e-mail: info@interroyal.pl